ОмскАвтоСклад

Вербівська сільська рада Балаклійського району

Про встановлення на території Вербівської сільської ради ставки земельного податку на 2018 рік

УКРАЇНА

 

ВЕРБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV (позачергова) сесія  VІІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від  14 липня  2017 року                                                  № 223  - VІІ

 

Про встановлення на території Вербівської сільської ради ставки земельного податку на 2018 рік.

 

                  На підставі норм Податкового кодексу України щодо оподаткування земельним податком, ст.ст. 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Вербівська сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.     Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки на території Вербівської сільської ради, незалежно від місцезнаходження, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 3,0 (три) відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

2.     Встановити ставку земельного податку за земельні ділянки на території Вербівської сільської ради розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, у розмірі 5,0 (п’яти) відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Харківській області.

3.     Встановити ставку земельного податку на території Вербівської сільської ради за земельні ділянки сільськогосподарських угідь незалежно від місцезнаходження, для ріллі, сіножатей та пасовищ,  для багаторічних насаджень – 0,3 ( нуль цілих три десятих ) відсотка  від їх нормативної грошової оцінки.

4.     Встановити ставку земельного податку на території Вербівської сільської ради за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), незалежно від місцезнаходження у розмірі  7 ( сім ) відсотків від їх нормативної грошової оцінки. 

5.     Встановити пільги щодо сплати земельного податку за земельні ділянки на території Вербівської сільської ради незалежно від місце  знаходження: 

-           податок за земельні ділянки, право власності або користування на які зареєстровано у встановленому порядку, справляється у розмірі 1 (один) відсоток від нормативної грошової оцінки такої земельної ділянки, крім земельних ділянок визначених в п.4 цього рішення;    

-           податок за земельні ділянки, зайняті житловим фондом,які використовуються без отримання прибутку, індивідуальними гаражами справляється у розмірі 1 (один) відсоток від суми земельного податку, обчисленого відповідно до п.1  цього рішення; 

           6.Звільнити від сплати земельного податку на території Вербівської сільської ради: 

-           заповідники, заказники (крім мисливських), парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, пам'ятки природи, заповідні урочища; 

-           органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів; 

-           загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту,фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

          7.Податковий період  для  плати за  землю, порядок обчислення плати за землю та строк її сплати, строк та проведення подання звітності про  обчислення і сплату за землю встановлено та  відповідає Податкову кодексу України.

8.Відповідальність за порушення податкового  законодавства встановлюється відповідно до норм Податкового кодексу України та інших нормативних документів.

 

9. Всі питання, не врегульовані цим рішенням, регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та інших діючих  нормативно-правових актів.

 

10.Дане рішення набуває чинності з 01.01.2018 року.

 

11. Контроль за рішенням покласти на планово-бюджетну комісію (Мартинова Т.Д.)

                 

            

          В.О.СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ                                      

СЕКРЕТАР  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ                                       І.КОСАРЄВА